Cam Elyaf Filtre Torbası

Cam Elyaf Filtre Torbası
Cam Elyaf Filtre Torbası
Cam Elyaf Filtre Torbası
Cam Elyaf Filtre Torbası

Cam Elyaf Filtre Torbası Özellikleri

İÇERİK %100 CAM ELYAF
İÇ DOKU CAM ELYAF
AĞIRLIK 770 g/m² ± %5
HAVA GEÇİRGENLİĞİ 3.000 – 4.000 lt/dm²/saat (Dp:200 Pa)
KALINLIK 2.0 mm
KOPMA MUKAVEMETİ Boyuna: 150 kgf/5 cm - Enine: 120 kgf/5 cm
YÜZEY İŞLEMİ KALENDER VE GAZE İŞLEMİ
ÇALIŞMA SICAKLIĞI SÜREKLİ 275°C KURU SICAKLIK
ASİT MUKAVEMETİ
İYİ
ALKALİ MUKAVEMETİ
ZAYIF
HİDROLİZ MUKAVEMETİ
İYİ
SOLVENT MUKAVEMETİ
MÜKEMMEL
OXID MUKAVEMETİ
MÜKEMMEL

Cam Elyaf Filtre Torbası, filtre torbalarında en yüksek sıcaklığa dayanan filtre torbasıdır. 275 dereceye kadar çalışma ortamında sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Solvent ve oksit mukavemeti mükemmel derecede olan cam elyaf filtre torbası, bu kimyasalları barındıran işletme şartlarında tercih sebebi olmalıdır. Metrekarede 770 gram ağırlığına sahip filtre torbası diğer filtre torbaları gibi, hidrofobik emprenye ve gaze işlemlerinden geçerek, filtre sistemine gelen havanın ve tozun kolay bir şekilde toplanmasına olanak sağlamaktadır. Bu işlemler sayesinde filtre torbasının sistemde tıkanması önlenmekte ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır. Filtre bezi üreticileri arasında kendini pazarda üst segmentte konumlayan Element Filtre imalat öncesinde, sırasında ve sonrasında size garantili teknik destek sunmaktadır.

Cam Elyaf Filtre Torbası Kullanan Sektörler

Cam elyaf filtre torbasının kullanım alanlarına baktığımızda, çok yüksek sıcaklıklarda çalışması gereken fabrika ve atölyeler vardır. Ayrıca sisteme gelen havanın ve tozun kimyasal değerleri de önem kazanmaktadır.

Daha sağlıklı bir filtre bezi seçimi yapabilmek için Element Filtre ile iletişime geçerek uzman ve tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. İşletmenizin bulunduğu ortama ve şartlara bağlı olarak size en doğru bilgiyi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Element Filtre Teknolojileri: Türkiye'nin endüstriyel filtre imalatçısı...