Filtre Bezi Üreticileri

Filtre Bezi Üreticileri
Filtre Bezi Üreticileri
Filtre Bezi Üreticileri
Filtre Bezi Üreticileri

Filtre Bezi Üretimi

Filtre Bezi Üretimi, jet filtre olarak da bilinen jet pulse filtre sistemlerinde torba filtre haline getirilmek için kullanılan elyaf şeklinde malzemenin kumaş haline iğneleme yöntemiyle gerçekleştirilmesiyle başlamaktadır. Elyaf halinde olan materyal, iğneleme makineleri yardımıyla kumaş haline getirilir ve su & yağ itici özelliği kazanması amacıyla emprenye işleminden geçer. Özel sıvılar sayesinde su & yağ itici özelliği kazanır. Filtre bezi üreticileri olarak jet filtreye gelen tozun torba üzerine yapışmaması amacıyla torbanın tek yüzeyine gaze işlemi uygulamaktayız. Daha sonra son halini alan filtre kumaşı, top haline sarılır ve siparişe özel olarak kesilerek boy dikim hatlarında boydan boya dikim işlemi yapılır.

Filtre bezi üretiminde bir diğer husus, filtre bezinin kullanılacak sektöre göre seçilmesidir. Materyal seçimi yapılırken, jet filtre sistemine gelen tozun ve havanın sıcaklık ve kimyasal özelliklerine göre filtre bezi seçimi gerçekleştirilir. Filtre bezi materyali belirlendikten sonra, filtre bezi üretimi gerçekleştirilerek paketlenir ve sevkiyata hazır hale getirilir.

Filtre bezi fiyatları hakkında detaylı bir bilgi alabilmek için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bizimle, e-posta, telefon ve WhatsApp üzerinde iletişime geçebilirsiniz.

Element Filtre Teknolojileri: Türkiye'nin endüstriyel filtre imalatçısı...